Wielka Izera - Świeradów Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Świeradów Zdrój. Powrt na stron gwn

Jesteś 15596
gościem
na naszej stronie


Start


Gościniec Wielka Izera położony jest na Pogórzu Izerskim. Otoczony dziewiczą przyrodą, połaciami lasów pełnych przepięknych starodrzewi, dzikiej zwierzyny, górskich potoków i strumieni z dala od zgiełku, hałasu wielkich miast oraz trosk codziennego życia. Jednak na tyle blisko by w przeciągu 20 minut znaleźć się w przepięknej Pijalni Zdrojowej w Świeradowie Zdroju, doceniając walory wód zdrojowych czy wjechać koleją gondolową na szczyt i napawać się zapierającymi dech w piersi widokami. 

Miejscem wymarzonym do bajecznego wypoczynku na łonie natury, idealnym do regeneracji naszego organizmu, nie zapominając o całkowitym odprężeniu i pełnej relaksacji umysłu a więc pełna łączność z wszechświatem:) ziemia, niebo pełne gwiazd, słońce, deszcz, wiatr we włosach, zapach życia.

W zasięgu 20-30 minut mnóstwo ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, majestatyczne zamki, kurorty górskie, atrakcje przyrodnicze. Trasy rowerowe i wycieczkowe. Ciekawe okoliczne imprezy kulturalno rozrywkowe: Lwóweckie Lato Agatowe, Festiwal filmów Komediowych Sami Swoi, Zloty Motocyklowe, Teatry uliczne w Jeleniej Górze oraz wiele innych.

Jesteśmy producentem świeżych ziół przyprawowych ECOherbs, więc w naszej kuchni królują świeże zioła i warzywa z naszej szklarni. U nas nie bedzie czasu na nudę: "Foto Safari" i "Birdwatching" - do wyłącznej dyspozycji naszych gośći prawie 40 hektarów ekologicznego terenu z lasami, stawami, idealnego do podglądania dzikiej zwierzyny i ptactwa w jej naturalnym środowisku, obcowania z dziewiczą naturą czy pokazania dzieciom piekna naturalnego rytmu natury jakże innego od codziennego miejskiego życia. "Nocne Marki" - Izerski Park Ciemnego Nieba - letnia noc pod gwiazdami, obserwacja nieba, bliższe spojrzenie na księzyc przez lunetę czy nocna obserwacja terenu przez noktowizor. "Izeriada" - Offroad w Izerach - dla chętnych możliwość zorganizowania kilku godzinnej wycieczki turystycznej samochodami terenowymi. "Wakacje w Siodle" - w zasięgu 15 minut - możliwość jazdy konnej w zaprzyjaźnionej stadninie - od nauki z instruktorem po wyjazdy w teren dla zaawansowanych. Ognisko, grill, Wędkowanie na naszych stawach. Oczywiście można też poleniuchować, wypić małą czrną w sadzie przysłuchując się dzwiękowi ciszy lub zdrzemnąć się pod gruszą;) albo pomoczyć nogi w stawie. - do dyspozycji: hamaki, leżaki, krzesełka, wygodne pompowane materace, kocyki, poduszeczki oraz nieoceniony święty spokój:)

Miła, ciepła atmosfera, sympatyczne relacje, spowodują, iż każdy poczuje się jak u Siebie. Staramy się aby nasz Gościniec był miejscem idealnym dla komfortowego wypoczynku w gronie rodziny czy przyjaciół oraz stanowił bazę na wszelkie wycieczki, wyprawy, przygody, aktywny wypoczynek czy po prostu rodzinne wakacje.

Zapraszamy...


Copyright 2000 - 2022 | Zaloguj |